Afgelopen weekend zijn mijn vriend en ik naar de kerstmarkt in Keulen geweest. Ik was nog nooit in Keulen geweest en vond het erg leuk ondanks dat het regende. Een echte aanrader. Ook de reistijd vond ik meevallen. Vanaf ons (bij Den Bosch) is het 2 uur rijden.
Er waren in de stad 6 kerstmarkten te vinden dit jaar tussen 27 november t/m 23 december. Namelijk:
– Kerstmarkt Stadtgarten
– Kerstmarkt Neumarkt
– Kerstmarkt Rudolfplatz
– Kerstmarkt Haven van Keulen
– Kerstmarkt Dom Keulen
– Kerstmarkt Altermarkt
Grote kerstboom
Marcin en ik hebben aan de kerstmarkt de Dom en de kerstmarkt Altermarkt een bezoekje gebracht. De andere kerstmarkten hebben we niet bezocht vanwege het weer. Ik vond zelf de kerstmarkt bij de Dom het mooiste, omdat er een grote verlichtte kerstboom in het midden stond. Met de Dom op de achtergrond was dit een erg mooi gezicht. Ook de kraampjes waren allemaal in één stijl gemaakt en dit maakte het een geheel. Super gezellig om zo’n kerstmarkt te bezoeken. Ik hou ervan!
Lees nu ook… Christmas Marathon op Netflix
Chocolade museum
We zijn ook bij de Dom en het Chocolade museum geweest. We waren ‘s avonds bij de Dom, dit zorgde ervoor dat het donker was in de kathedraal. We hebben dus niet alles gezien, maar voor wat we gezien hebben vond ik het een bijzondere kathedraal. Daarnaast zijn we ook naar het Chocolade museum van Lindt geweest. Dit is een echte aanrader ! Vergeet als je een student bent/hebt niet een studentenpas mee te nemen, want dit scheelt je een paar euro bij de entree. Gelijk bij de entree kregen we al een chocolaatje, ook in het museum zelf kregen we meerdere keren een chocolaatje. Dit vond ik erg leuk, omdat je ook zag hoe deze chocolaatjes gemaakt werden. Je kon in het museum van alles beleven. Je kan zien hoe de cacaoboon/-plant groeit in een aparte kas, je kan geuren ruiken, de (oude) chocoladevormen zien, de geschiedenis van chocolade bekijken en lezen en nog veel meer. Ik vind dit museum een echte must voor alle chocoladeliefhebbers die naar Keulen gaan.
Lees nu ook… 7 gave plekken in Londen met kerst
Pianowinkel
Zelf ben ik echt dol op muziek. Hierdoor zijn we ook naar meerdere muziekwinkels in Keulen geweest. Als eerste zijn we naar C. Bechstein Centrum Köln geweest. Dit is een pianowinkel in de Opern Passagen. Ze hebben echt super mooie piano’s staan, helaas liet de prijs dit ook zien. Zelf kan ik nog geen piano spelen, maar het is voor mij nog wel een doel om piano te kunnen spelen. Het leukste in deze winkel is dat de mensen die er werkte heel lief kwamen vragen of ze ons konden helpen (althans dat namen we aan) terwijl we allebei heel slecht Duits spreken en er dus geen woord van verstonden.

Muziekwinkels
Ook zijn we naar een muziekwinkel geweest een stukje verderop. Deze muziekwinkel sprak ons aan omdat er aan de gevel een leuke roze gitaar hing en er stonden meerdere mooie gitaren in de etalage. Zelf speel ik gitaar en dit trok mij dus aan. Deze winkel had dan ook de naam Music Store. Ik vond het echt een super leuke winkel. Ze hadden akoestische en elektrische gitaren, maar ook ukeleles, mandolines, accessoires en (blad)muziek. Voor muziek-/gitaarliefhebbers is deze winkel een echte aanrader om even naar binnen te lopen als je in Keulen bent.
Aan de overkant van deze gitaarwinkel zit een pianowinkel. Deze winkel hoort bij de Music Store. Deze piano winkel heet Piano Center. Een supergave winkel met mooie piano’s. Wel vond ik het raar dat de pianowinkel in twee panden was gevestigd waarbij de tussendeur dicht zat. Hierdoor zijn wij niet in het andere deel van de winkel geweest.
Hoi, ik ben Joanne en ik heet je welkom op mijn blog!
Inspirationnl.com is speciaal voor jou. Of je nu een ouder bent, werkt met kinderen of graag mijn leven volgt. Hier vind je dagelijks entertainment en inspiratie op het gebied van lifestyle, onderwijs en opvoeding.
In de webshop vind je educatief materiaal om te gebruiken thuis, in de klas, op de Buitenschoolse opvang of op het kinderdagverblijf.
Wil je meer over mij leren? Neem dan even een kijkje op deze pagina.
Veel leesplezier!
Ben je wel eens op de Kerstmarkt in Keulen geweest?
Het is mogelijk dat deze post affiliatielinks of reclameblokken bevat of geschreven is in samenwerking met een bedrijf. Op deze pagina vind je meer informatie over de gesponsorde blogs, affiliatie en samenwerkingen die je op mijn site vind. Dankzij deze mogelijkheden kan inspirationnl.com blijven bestaan. Hier zijn voor jou als lezer geen kosten aan verbonden.
Lees nu ook...
Zo maak je een leuke en leerzame motoriekbak
Met een voelbak heb je gegarandeerd uren speelplezier. En hiermee oefent je kindje ook nog eens de fijne motoriek!
Hoe leer je je kind omgaan met geld?
Omgaan met geld is niet voor iedereen gemakkelijk. Daarom is het belangrijk om je kind dit op tijd mee te geven. Maar hoe doe je dat?
5 x waarom ontspanning belangrijk is
Druk, druk, druk. Zeg nu eens eerlijk: Neem je nog wel tijd voor jezelf ? Uit eigen ervaring kan ik zeggen dat dat bij mij er wel eens bij inschiet.
(Met gratis E-book)
Hoi, ik ben Joanne en ik heet je welkom op mijn blog!
Inspirationnl.com is speciaal voor jou. Of je nu een ouder bent, werkt met kinderen of graag mijn leven volgt. Hier vind je dagelijks entertainment en inspiratie op het gebied van lifestyle, onderwijs en opvoeding.
In de webshop vind je educatief materiaal om te gebruiken thuis, in de klas, op de Buitenschoolse opvang of op het kinderdagverblijf.
Veel (lees)plezier !
Get In Touch
Whatsapp: +31 6 17462298
Email: info@inspirationnl.com